POT OKOLI SVETA

V sredo, 18. 5. 2022, je v Podružnični šoli Dobrnič v sodelovanju s Kulturno turističnim društvom Dobrnič in s podporo Občine Trebnje potekala prireditev Pojem, plešem – pot okoli sveta.

Na začetku je učence in obiskovalce nagovoril ravnatelj OŠ Trebnje Rado Kostrevc. S programom so nadaljevali učenci PŠ Dobrnič, ki so goste popeljali na potovanje okoli sveta in predstavili običaje posameznih držav in zapeli ter zaplesali ob njihovih značilnih ritmih. Svoj pogum so nastopajoči izkazovali tudi z majicami z napisom POGUMNI SMO. Pod vodstvom učitelja Uroša Primca je zapel tudi otroški pevki zbor PŠ Šentlovrenc.

Vodja PŠ Dobrnič Mateja Škufca Langus je prireditev zaključila z zahvalami učiteljem in vsem, ki so prireditev omogočili.

T. Uhan